Největší výhodou nízkoteplotních čerpadel, je bezesporu velká úspora provozních nákladů a zajištění stálého komfortu při ohřevu vody, topení ale také chlazení. Díky inovativnímu a propracovanému systému Daikin Altherma, dokážete ve svém domě udržet optimální teplotu a to s minimálními provozními náklady.

Tepelné čerpadlo

Díky tomu ročně ušetříte velké procento z domácího rozpočtu. Nízkoteplotní čerpadlo je nenáročné na prostor, instalace není složitá a jde o systém který lze modifikovat. Nízkoteplotní čerpadla jsou nabízena v několika velikostech, takže se skvěle vměstná i do prostor kde není o nazbyt a kam by se jiné tepelné čerpadlo nedostalo.

Vytápěným prostorám dokáže odpovídající kompresor uvnitř vašeho domu vytvářet dostatečně velké teplo, aniž by docházelo k významné spotřebě jakékoli jiné energie. Díky tomu máte zajištěný levný a kvalitní komfort, který běžné systémy nezajistí. Nízkoteplotní čerpadla fungují v jakékoli roční době. Teplo a teplou vodu tak máte zajištěnou na 365 dní v roce.

Návratnost investic při koupi nízkoteplotního čerpadla Daikin Altherma je otázkou měsíců. Tato úspora je jen další z mnoha důvodů, proč nízkoteplotní čerpadlo pořídit.