Nízkoteplotní čerpadlo Daikin Altherma LT (Low Temperature) zajistí Vaší domácnosti hned několik výhod. Každá je důvodem i argumentem, díky kterému se vyplatí toto nízkoteplotní čerpadlo pořídit. Prvním z nich je jednoznačně úspora nákladů na energie a to až v řádech statisíců během několika let. Ideální je toto nízkoteplotní čerpadlo do novostaveb a samozřejmě nízkonákladových (energeticky úsporných nebo pasivních) staveb, kde se počítá s využitím podobných systémů.

Nízkoteplotní čerpadlo

Nízkoteplotní čerpadlo Daikin je kompaktní řešení, nemusíte nic dokupovat, nic přidělávat. Ohřev vody je zajišťován kontinuálně, díky čemuž máte teplou vodu po celých dvacet čtyři hodin denně, sedm dnů v týdnu, 365 dnů v roce. Pokud máte obavy z ovládání tepelných čerpadel, můžete jej ihned zahodit. Ovládání je zcela sofistikované a kromě klasicky jednoduchého nastavení teploty má i funkci rozšířené správy spotřeby energie. Vše je intuitivní a názorné, takže to zvládne skutečně každý.

Daikin Altherma LT nabízí nejen ohřev teplé vody, ale zároveň také chlazení. Navíc, během provozu vyprodukuje toto nízkoteplotní čerpadlo minimální emise, patří tak mezi ekologičtější řešení a produkty, které jsou správnou volbu nejen pro Vaši peněženku ale i pro životní prostředí. Čtyři pětiny ohřáté vody zvládne vyprodukovat právě tepelné čerpadlo Daikin Altherma LT, jednu pětinu pak zabezpečuje jiný zdroj energie. Systém Daikin Altherma LT je až pětkrát účinnější, než kterýkoli jiný zdroj energie, což s sebou nese nemalou výhodu v podobě úspor, které mohou být skutečně obrovské.