Ano, čerpadla lze kombinovat s různými systémy dle potřeb. Velice rozšířená je kombinace nízkoteplotní čerpadlo a obnovitelný zdroj energie. Pokud vás zajímá otázka, zda-li je možné zkombinovat nízkoteplotní čerpadlo, nebo tepelné čerpadlo, například se solárními panely, pak odpověď zní, ano. Co to s sebou přinese? Především další nezanedbatelnou částku, kterou můžete ročně ušetřit. Pokud k tomu navíc přičteme úsporu kterou nám generuje nízkoteplotní čerpadlo, stanete se při vytápění téměř nezávislí na elektrické energii, která by jinak zajišťovala teplou vodu a vytápění objektu.

Tepelná čerpadla Daikin Altherma

Abyste využili maximální možné úspory, pořiďte si solární panely Daikin, které garantují 100% podpory Daikin Altherma, včetně nejlepšího konverzního poměru, než který by byl při napojení jiných solárních panelů. Díky tomu využijete ještě více slunečních paprsků než kdykoli předtím, což s sebou nese značné ušetření nákladů.

Vodu, kterou potřebujete ohřát tak nyní může ohřívat obnovitelný a zároveň také bezplatný zdroj energie, kterým je právě sluneční záření. Díky němu můžete vodu ohřívat za ještě menší náklady, než kdykoli předtím, a navíc tím přispějete k ochraně životního prostředí, na které je v posledních letech čím dál více směřovaná pozornost. Co se týče konverze slunečního záření na energii, díky novému povrchu jsou tyto solární panely ještě účinnější. Tyto panely lze samozřejmě namontovat na střešní tašky a co více, lze je provozovat celoročně! Obsahují totiž speciální nemrznoucí směs, díky které jsou panely použitelné i v zimních měsících.

Daikin ...

... to nejsou jen nízkoteplotní čerpadla. Nabídka produktů je ucelená a jedná se o sortiment vysoce energeticky účinných řešení vytápění, chlazení, větrání a mražení pro komerční, obytné a průmyslové aplikace. To vše podtrženo 90 lety zkušeností s klimatizačními systémy. Podívejte se například na nabídku z řady HOME C°MFORT EXPERT.

Soubor PDF